Podsumowanie spotkania w Rybniku

KS Energetyk Row Rybnik – Zagłębie Sosnowiec 0-1 (0:0)

Na ciężkim terenie z trudnym przeciwnikiem zawodnicy Zagłębia zdobyli komplet punktów. Spotkanie typowo na remis. Dużo walki, pojedynków w powietrzu, fauli. Obie drużyny miały swoje sytuacje które niewykorzystali. Mimo przewagi fizycznej gospodarzy nasi zawodnicy grali bardzo pewnie w obronie i wygrywali pojedynki z rywalem. Cała nasza drużyna starała się grać w piłkę mimo, iż boisko nie było dobrze przygotowane. Gospodarze w tym spotkaniu byli dobrze zorganizowanie w obronie, nasi ofensywni zawodnicy nie potrafili się przebić i skutecznie zakończyć akcję bramką. W drugiej połowie na uderzenie z dystansu zdecydował się Radosław Syguła i zdobył piękną bramkę na wagę 3 punktów. Kolejne spotkanie które pokazało potencjał całej drużyny. Gratulacje.

Bramka dla Zagłębia: 68’ Syguła

Skład Zagłębia : Kłosek-Popielarz (46’Frącz) Krzykowski, Dudała, Michalski (80’Błaszczak), Kalwasiński (46’Syguła), Klama (73’Zelek), Zaradny (70’Wnuk), Reder (46’Szydłowski), Mularczyk, Dikof

Trenerzy : Sławomir Rydel, Rafał Sadowski

ŹRÓDŁO - ZAGŁĘBIE EU