Udany wyjazd do Będzina.
Nasi piłkarze od pierwszego gwizdka dyktowali warunki na boisku.
Mecz układał się zgodnie z planem trenera Tomasza Łuczywka. Piłkarze spełniali oczekiwania na boisku i nie pozwolili Sarmacji na groźne sytuacje. Wynik w tym spotkaniu otworzył Jan Janosz. Po tej bramce sprawy boiskowe nie zmieniły się, a Zagłębie cały czas kontrolowało przebieg gry. Na 2:0 podwyższył również Janosz i Sarmacja powoli zniechęcała się do dalszej walki. Do końca pierwszej części spotkania podwyższył Patryk Mularczyk. Zagłębie mogło ze spokojem myśleć o drugiej połowie.
W drugiej połowie znów dominowali nasi gracze. Jednak tym razem sosnowiczanie zdobyli jednego gola, a autorem tego był Konrad Dębowski. Mecz zakończył się zwycięstwem 4:0 i Zagłębie mogło świętować kolejne punkty.
źródło : zaglebie.eu