Komplet punktów zgarnięty z Polonią.
Podopieczni trenera Tomasza Łuczywka i asystenta Volodymyra Ostrouszko podejmowali na własnym stadionie Polonię Bytom.Od początkowych minut to gospodarze dyktowali warunki na boisku. Zespół przyjezdnych miał jedną dogodną sytuację w pierwszej połowie.
Zawodnik gości wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem, jednak Patryk Kujawa nie dał się oszukać. Zagłębie schodziło na przerwę z dwubramkową przewagą i wydawać się mogło, że w drugiej połowie obraz gry nie ulegnie zmiany.
W drugiej połowie sosnowiczanie podwyższyli rezultat i było już 3:0. Wszyscy będący na stadionie mogli myśleć, że Zagłębiu w tym spotkaniu nic nie grozi. Jednak nasi zawodnicy stracili rytm gry i dali sobie strzelić dwie bramki, jednak gościom nie starczyło już czasu, by wywieźć punkt z naszego terenu
źródło : zaglebie.eu